Videos

Reporterki z Polski, Ukrainy i Niemiec pytały napotkanych w Gdańsku kibiców o stereotypy na temat gospodarzy. Co sądzą Hiszpanie, Chorwaci i inni na temat Polski i Ukrainy? Czy zmieniły się ich poglądy na temat mieszkańców tych krajów? Fantastyczna atmosfera mistrzostw pozwoliła na spontaniczne reakcje, dużo śpiewu i wiele ciekawych opinii.

 

 

Euro 2012 to doskonały czas na promocje miast – gospodarzy. Gdańsk postanowił zaprezentować światu swój najsłodszy dar od natury. Aromatyczne kaszubskie truskawki mają skraść serca europejskich gości i zachęcić do powrotu na Pomorze.

Hotel Dwór Oliwski, to jedno z najpiękniejszych miejsc w Trójmieście. Nikogo nie zdziwił fakt, że to właśnie ten kompleks został wybrany przez drużynę Joachima Löwa na bazę noclegową podczas Euro 2012. Luksusowe klimatyzowane apartamenty oraz centrum odnowy biologicznej zostały udostępnione na wyłączność Niemieckim piłkarzom.Nieopodal hotelu znajduje się boisko treningowe i Centrum Multimedialne, w którym odbywają się wszystkie konferencje prasowe Niemieckiej kadry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>